| anonim_4396 a întrebat:

Daca visezi pe cineva intr-o noapte acel cineva te viseaza pe tine, adica in acelasi timp cum ar fi reciproc?

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

CAre-i intrebarea?

| sceptic a răspuns:

Nulaughingcica visele sunt dorinte neimplinite.si de multe ori visezi persoane de care ti-e dor sau la care te-ai gandit in ultimul timp

| candora a răspuns:

Nu, se zice ca atunci cind visezi pe cineva, acea persoana a adormit cu gindul la tinewinking

| Scuturici a răspuns:

Nu te viseaza. Daca visezi pe cineva ca face un anumit lucru de exemplu te omoara asta nu inseamna ca si el te viseaza pe tine ca il omori! rolling on the floor.De ce spui tu acum ar putea insemna telepatie dar in nici un caz nu va visat reciproc.Ei bine se mai intampla dar sa zicem ca doar la 10% sin populatia planetei.

| PkAdi a răspuns:

Pai nu stiu...poate...intreaba-l pe acel cinevabig grin

| anna_8790 a răspuns:

Nu creddd... sdica ar fi putin cam naspa nu crezii?

| Andra2012 a răspuns:

Ar fii misto.

| robert1026 a răspuns:

Da,te viseaza si daca te viseaza inseamna ca te iubeste sau uraste! depinde de persoana!