| Mirela a întrebat:

Ce inseamna cand visezi pe cineva anume? big grin

Dar.cand doua persoane.se viseaza una pe alta.in aceeasi noapte :-s?

Fundita >:

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu una nu prea cred in vise
. Daca ai visat pe cineva se spune ca acea persoane se gandeste la tine. dar probabil te-ai gandit tu la persoana respectiva in acea zi de ai visat-o.
nu stiu...si cand se viseaza doua persoana in aceeasi noapte una pe cealalta chiar nu stiu. e ciudat. poate e un semnsmug

3 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Intr'adevar. unele persoane chiar viseaza realitatea.au acest dar... felicitari daca si tu esti una dintre acele persoane.si multumesc pentru funda:*

| Mirela explică:

Bebis : nici eu. dar faza asta a fost tare ciudata.

Si mi s. a intamplat odata.ca un vis de al meu. ce insemna el sa se intample.visam accidente d masini.si parintii urmau sa plece in bz. si li s. a stricat masina straight face si acasa nu avea absolut nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca v-ati gandit unul la celalalt, sau ca creierul deruleaza amintiri despre o persoana, sau pur si simplu, e din greseala.
happyhappyhappyhappyhappyhappy