| dragonslep a întrebat:

Daca voi minca doar alimente ce contin proteine fara carbohidrati ma voi ingrasa? Sau voi mai avea energie
Ca am tinut o dieta fara carbohidrati si ma lua cu ameteli

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu te ingrasi dar nici energie nu o sa ai, carbohidratii sunt principala sursa de energie.

daca vrei fara carbohidrati, consuma grasimi, sa-ti iei energia din grasimi

1 răspuns:
| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa consumi din toate categoriile de alimente, dar separat : acesta este PRINCIPIUL DIETEI RINA- este ff usor de tinut, daca vrei sa tii dieta chiar ti-o recomand! Te invit pe blogul meu sa vezi in ce consta aceasta dieta : http://punepretpefrumusete.blogspot.ro/......rina.html! Te astept cu drag pe blogul meu!