| anonim_4396 a întrebat:

Daca vrea cineva sa isi trateze suferintele sufletesti si sa imi spuna ce are pe suflet, sunt deschisa tuturor celor ce au probleme emotionale ...si sa stiti ca eu nu judec, doar ascult si incerc sa ajut cat se poate de mult.Este cineva interesat de ajutorul meu?!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu în ce te crezi expertă? Ceva studii?
Fă-ne o descriere amplă despre tine!
Pa, pa.

| zdrangoi a răspuns:

Poate la emisiunile de la OTV (fost), DDTv (fost), mai nou postul Antena Stars (fost A2), emisiunile gen "Maruta", WOW Biz, etc.
Si daca am fi interesati de ajutorul tau, cum am face?
Spune-ne, sa stim!

| Andeuta a răspuns:

Daca ai observat...toti cei care pun intrebari aici au cate o problema...Sunt multi si cei care cer ajutor pe astfel de motive`emotionale`, raspunde si tu la intebarile lor. Ei nu ti se adreseaza tie, vor sa auda mai multe pareri si de asta mai bine raspunzi la intrebarile astea nu astepta sa primesti intrebari. Cauta intrebari de acest gen la categ.Adolescenti & Dragoste si sex!tongue