| PinguFable a întrebat:

De ce prietena mea refuza mereu ajutorul meu... de ce ea vrea sa rezolve toate probleme singura. mereu ii spun ca sunt alaturi de ea si sa-mi spuna tot ce are pe suflet ca am sa o ajut sad

Răspuns Câştigător
| kyliejenner a răspuns:

Si eu sunt ca prietena ta. Am fost de mica crescuta singura si fara mult ajutor in jurul meu. Mereu am trecut prin viata pe propriile puteri si ma simt uneori vulnerabila daca cer ajutor. Dar, am momente in care explodez si ma destind si cer ajutorul dar numai persoanei potrivite. Trebuie sa ii castigi increderea si sa ii arati ca esti capabil sa faci lucrurile asa de bine cum le face ea, si ca daca o ajuti unde-s doi puterea creste

4 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Probabil ca nu simte ca are nevoie de ajutorul tau, sau poate stie ca nu o poti ajuta, sau probabil nu are încredere.

| neutrino a răspuns:

Ea stie ca nu poti pune pe gard rufele la uscat, asa cum fac multe fete.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca este stapana pe ceeace face si nu are nevoie de ajutorul nimanui.

| peperonies a răspuns:

Si, cum merge clasa a 8-a?