| midiots a întrebat:

De ce nu pot sa adaug prieteni pe facebok? adica imi apare mesaju asta " Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem." cum fac sa adaug prieteni?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Probabil ca ai dat la prea multi add. Este o hiba a acestui site, pentru ca la un anumit numar de add consecutive intr-un timp scurt te poate bloca.