| Plecatadeparte a întrebat:

Daca vreau sa comand ceva de pe bestial.ro,unde imi cere sa imi pun numele,prenumele si apoi parola, trebuie sa scriu numele meu adevarat?

Răspuns Câştigător
| AnotherShadow a răspuns:

Da. trebuie sa scrii numele adevarat, numele tau daca atunci cand te duci sa ridici coletul prezinti buletinul tau sa al sau daca duci sa il ridici cu un alt buletin trebuie sa scrii numele dupa buletinul acela + ca toate datele care ti le cere trebuie sa fie adevarate.