| iustynna a întrebat:

Daca vreau sa copiez poza la rezolutie mare dupa un site de detectare[ydetector, invisible...]iar poza sa fie clara... exista vreun program ceva, cum fac? astept raspuns.multumesc :*

3 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Daca folosesti mozilla firefox clik dreapta pe imagine si apoi save image as! alege locul unde vrei sa fie salvata poza!

| tyger a răspuns:

Intra pe link-ul asta si modifici yahoo_id cu id-ul respectivei persoane, dimensiunile 300 x 300 cu orice alte dimensiuni vrei tu http://img.msg.yahoo.com/avatar.php?width=300&height=300&yids=yahoo_id

www.Ystatus.ro arata avatarele ceva mai mari

| iustynna explică:

Se salveaza mica.