| Blindeye a întrebat:

Dacă vreau sa devin chirurg, am voie sa am tatuaj?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Voie ai, numai ca un tatuaj etalat de un chirurg este perceput de pacienti ca un semn al deviantei si marginalului.La noi, in Romania, mai toti interlopii si criminalii se tatueaza(opt din zece indivizi tatuati sunt detinuti sau fosti detinuti ---sursa: N. Minovici-"Tatuajele in Romania")

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a deveni medic chirurg, iti recomand sa iti "tatuezi" pe scoarta cerebrala materiile necesare necesare admiterii la facultate. big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Da, ai voie să ai tatuaj. Tatuajele nu sunt permise în armată în rest sunt permise oriunde.

| R0R0 a răspuns:

Nu e interzis, dar nu iti recomand.

| alexandrualind a răspuns:

Da,ai voie.