| NedelcuIonutt a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer de la profil economic la arte plastice trebuie sa dau diferente? Eu trec a 10-a. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| LaraClarice a răspuns:

Da. La materiile pe care nu le-ai facut la profilul la care vrei sa te transferi. Si spre exemplu la profil economic ai facut 2 ore de desen si cei de la arte plastice au avut 5 ore de desn pe saptamana trebuie sa dai diferente si la desen.
Mult succes!

| NedelcuIonutt explică (pentru LaraClarice):

rolling on the floor La economic nu se face nicio ora de desen!

| LaraClarice a răspuns (pentru NedelcuIonutt):

Funda?