| Th3eo a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer de la profilul bio-chimie la filologie, la ce materii trebuie sa dau diferentele.

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Depinde in ce calsa esti, sigur dai la latina indiferent de ce clasa esti, la sociologie daca esti a 11 a. Muzica/ desen daca esti a 11 si nu ai facut decat intra 9 si a 10, posibil la obtionalele pe care le are clasa respectiva.Cel mai bine e sa intrebi la secretariat acolo iti va zice sigur care sunt materiile.

1 răspuns:
| independentul a răspuns:

Eu am dat la toate materiile pe care le faceau cei de la filologie.deci si la tine cred ca e la fel