| Mbn a întrebat:

Daca sunt la profilul electomecanica si vreau sa ma mut la filologie mai trebuie sa dau diferentele? Daca da la ce materii?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Cred ca da...la latina in principiu,nu stiu daca vei da si la altceva,o fosta colega care a venit de la alt profil la mine in clasa,am fost filologie, a dat si la muzica examen de diferenta fiindca la liceul unde fusese ea nu a facut muzica, da poate scapi usor, oricum da-le-ncolo de diferente, important e sa te accepte la noul liceu.Bafta!

| Mbn explică (pentru Floreenofficial):

Multumesc!

| Floreenofficial a răspuns (pentru Mbn):

Cu placere!