| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer la un alt liceu din clasa a 10-a, trebuie sa am media generala mai mare decat cea a ultimului copil care a intrat? Va trebui sa dau si probe de admitere, deci ma gandesc ca astea conteaza mai mult.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca da daca te duci la acelasi profil nu dai nimic daca te duci la alt profil dai diferentele.

| ElSueno a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa mor eu de-am inteles ce-ai zis, si cred ca nici tu n-ai inteles intrebarea mea.

| anonim_4396 explică (pentru ElSueno):

Ca la copii mici :
` Tu vrei sa te transferi la un liceu din clasa a 10-a - trebuie sa ai media mai mare decat cei ce doresc sa intre acolo - daca la liceul actual sa zicem ca faci mate-info si te duci la media trebuie sa dai diferentele `

| Ara997 a răspuns:

Spune clar de unde si unde vrei sa te transferi, profilul asta e important
peurma te lamurimnoi de restul