| BurN a întrebat:

Daca vreau sa-mi iau un telefon cu abonament care zice: minute x, minute in retea x, internet!, si costa 16 euro, trebuie sa platesc si suplimentar internetu MB, s-au 16 se pune cu totu?

2 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Nu netu nu trebuie platit, dar sa ai grija sa nu depasesti traficul pe internet ca atuncea trebuie sa platesti sau ca nu descarci melodii ca iti i-a din credit, cam asa ceva nu sunt sigura
Bafta happy

| Amyyyyyyy a răspuns:

Nu daca iti iei credit internetu se alimenteaza cu creditul pe care ti l-ai bagat nu trebuie sa il platesti suplimentar... Fundita?