| andreiuuutza a întrebat:

Daca vreau sa scap de cateva kg si tin o dieta, trebuie sa beau apa multa sau putina? Adica unii spun ca apa se retine in organism si nu slabesc, altii ca prin apa elimin toxinele si ca e bine sa beau cat my multa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un site care iti va explica http://www.eva.ro/......-2939.html

7 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Trebuie sa bei multa apawinking... poti sa te interesezi vorbind si cu un doctor si o sa vezi ca asa e.

| Alice_6278 a răspuns:

Dupa parerea mea trebuie sa bei mai putina apa. sper ca asa va fi mai bine

| Just mE:x a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa bei muulta apathinking, pentru ca asa cum ai spus tu apa elimina toxinele din organismhappy. acum alegerea ta:*[baftalove struck]

| Mystique a răspuns:

Cred ca trebuie sa bei mai multa apa, cel putin suficienta cat sa nu te deshidratezi, oricum apa nu ingrasawinking Dar sfatul meu este sa asociezi dieta cu sportul. Exercitiile fizice iti modeleaza frumos corpul si iti dau fermitate acolo unde ai nevoie, asta ti-o spun din proprie experienta.Ai grija si cu dieta, incearca sa mananci sanatos si echilibrat, nu are niciun rost sa te infometezi.Mult succes in ceea ce ti-ai propus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea un pahat mai mare de apa cu 30 min inainte de masa si asa nu vei mai avea atata pofta de mancare ca inainte. am citit si eu intr-o revista si chiar merge

| fobie de mate a răspuns:

Iti spun eu cum am slabit in 3 luni 7 kg. cam 1 l de apa pe zi, multe fructe si legume si mancam de 5 ori pe zi happy. pana la ora 8 poti sa mananci, dar la aceleasi ore, putin si de 5 ori.isi face efectulwinking. in weekend poti sa mananci mai mult decat in timpul saptamanii, pentru ca in timpul saptamanii caloriile din weekend le arzi happy

| alexa90_5709 a răspuns:

Pai pentru o viata sanatoasa trebuie sa bei minim 2 l de apa. A ca 2 l e foarte bine