| specialistul97 a întrebat:

Daca vrei sa aduci o piatra metin carei codul?

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Codul se cumpara cu bani de pe la hacker si daca te prinde te-o bannat si eu incerc sa gasesc tot felul de chesti da mie nici odata nu mi-a mers nici un hack pe nici un joc si acum am 11 si de la 3 m-am apukat de calculator Vb serios!
Incearca sa iti iei DMG hack ii super te ajuta foarte mult am vazut pe multi care au da mie normal ca nu mi merge si nu--i de la antivirus
Sper ca te-am ajutat putin!
Succes!

1 răspuns:
| IDaniel a răspuns:

Fi si-o tu mai explicid/a ma rog codu se cumpara si ne se pot aduce pe metin2ro si aduci doar pietre de lv 90