| LoveForShania a întrebat:

Daca ziua nu prea mananc regulat si mananc putin, iar seara mananc mult, am sanse sa ma ingras cu cateva kg?

4 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Nu depinde de niciun organism. Daca mananci dupa ora 19:00, orice nutritionist iti va spune ca te ingrasi.

| Lilia2621 a răspuns:

Depinde de organismul tau, si de genele tale. Adica daca parintii tai si in general rudele tale sunt un pic mai plinute majoritatea, ai sanse. Adica sunt persoane care cit nu ar minca tot sunt slabe, si nu duk cont la ce ora au mincat, dar sunt si persoane care maninca foarte putin dar sunt foarte grase. Ai sanse si sa te ingrasi cu citeva kg, dar sunt sanse sa ramii asa cum esti acum.
pa pa
succes

| VladimirPutin a răspuns:

E normal să te îngrași pentru că nu mai faci nimic seara

| byralulife a răspuns:

Depinde de organism.depinde de metabolismul tau, daca arde repede grasimile poti sa mananci ca tot nu te ingrasi.eu am o colega din clasa care mananca intruna si este asa de slaaba...dar tu vrei sa te ingrasi? nu crezi ca e frumos sa fi slaba?