Dam startul pentru alegerea Userului Anului 2019! Tu pe cine propui?

Dragi membri,

Cum 2019 e aproape de sfârșit a venit timpul propunerilor pentru Userul anului! Am văzut în postările voastre cât de nerăbdători sunteți, așa că dăm drumul la nominalizări până pe 21 decembrie inclusiv.

Tot ceea ce trebuie să știți este că rămân aceleași condiții: să fi avut în ultimul an minimum 20 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni. Cele de la Trivia/Amuzante nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși. Așadar, vă așteptăm comentariile cu numele userului pe care voi îl considerați că ar merita să fie Userul Anului 2019.

Când s-a încheiat etapa de propuneri, vom analiza și vom valida membrii apoi va începe procesul de votare până pe 5 ianuarie.

Premiul constă într-un sistem de boxe 5.1 Akai.

Și cum v-ați obișnuit deja, vom mai da încă 2 premii:

- pentru cel mai activ nou membru TPU un Google Home Mini

- pentru cel care ghicește cine va ieși Userul Anului un premiu surpriza.

Pentru premiul surpriză va trebui să ghiciți scriind în comentarii, în etapa de votare (23 decembrie-5 ianuarie), numele câștigătorului, cât și punctajul obținut în urma voturilor date. Se va lua în considerare cel mai apropiat punctaj dacă nimeni nu l-a ghicit pe cel exact. În cazul în care vor fi mai mulți useri cu aceleași nume și punctaje se va ține cont de activitatea sa din comunitate (răspunsuri premiate de noi, fundele primite, vechimea în comunitate).

Să curgă propunerile!

PS. Nu uitați de autonominalizări! :)

120 răspunsuri:
| GeorgeCosmin a răspuns:

@suntserios ar fi o alegere buna np