| anonim_4396 a întrebat:

Dat-mi si mie niste cantece, rock care v-au atins la suflet, nu neaparat balade, pot sa fie si Heavy Metal dar sa aiba o linie melodica cat mai placuta. (nu stiu ce sa mai ascult).

5 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns (pentru Eva9610):

Cum naiba sa fie vechi? Sunt din ultimii cativa ani...

| Eva9610 a răspuns (pentru NuDauFunda):

Da,mai ales ultima melodie.e de prin 2005, ma gandeam isi doreste niste melodii mai de actualitate,mai noi, si in plus, credeam ca ii e cunoscuta melodia happy

| NuDauFunda a răspuns (pentru Eva9610):

Eu cand aud de "melodii rock vechi" ma gandesc la de-alea de prin '80 big grin

| Duku99 a răspuns:

Incearca ceva de la Disturbed. E Hard Rock / Nu Metal. Poate te prind cateva piese.