| baiatu12 a întrebat:

Dati-mi cateva idei despre ce ati vrea voi din punctul vostru de vedere, sa postez pe site-ul meu: http://invacanteledevara.blogspot.ro
Rog seriozitate si ofer seriozitate si fundita!
Si puneti si voi comentarii, sau dati un share!

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Waw, nu a raspuns nimeni din noiembrie 2013...trist.
Mie mi-ar placea sa citesc despre vacante perfecte la tara. Chiar daca inventata sau nu.
Daca tema blogului tau este despre vacante, atunci descrie-ne vacantele de care ai/ai avut tu parte si poti chiar inventa(cum am mai spus).
Pentru mine, vacantele la bunici, cand eram copil erau cele mai tari... copilarie adevarata nu ca acum...

Bft!