| TaylorMomsen a întrebat:

In curand va trebui sa decoram clasa pentru iarna. Brad, beteala etc. As avea nevoie de niste idei originale pentru decorarea ei. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Allways a răspuns:

Buna! iti dau o idee absolut originala! Pe bradul de Craciun impodibit alea alea sa scrieti fiecare intr-o cutie de chibrite colegul care i se pare ca se comporta adecvat etc si in ultima zi de scoala sa deschideti si sa vedeti cine a castigat! ar fi frumosca cel care are cele mai multe "voturi" sa primeasca un 10 sau 1 punct la materia dirigintelui sau sa va schieti unul altuiapartile bune sau sa va oferiti o bomboana in secret fara ca niemni sa nu stie cine este mosul celaluilalt! Fundita? In rest cu clasa betele lipite cu scoci sau cu ceva si puteti face la tehnologie sau acasa clopotei pe care s ai puneti pe tabla sau pe usa etc! Pliss fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi o decoram in fiecare an.Intr-un an am pus un brad mare in mijlocul clasei (ne-a ajutat asta la lucrari... daca ma intelegi;)) ), pe sus am pus tot felul de zorzoane specifice craciunului, iar la tabla am atarnat cate un ciorap exact ca acesta : http://cadourihaioase.ro/images/HDC135-Ciorapi-Mos-Craciun.jpg, pentru fiecare elev in parte. Fiecare avea ciorapul lui.Arata dragut.