| stefan14 a întrebat:

Dati-mi niste mesaje de Mos Nicolaie... Promit ca dau funda...

2 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Te felicit cu aceasta frumoasa sarbatoare, ziua minunatului tau nume. Iti doresc in primul rind multa sanatate ca-i mai scumpa decit toate. Multa fericire, bucurii si succese.Iti doresc sa fii mereu inconjurat(a) de persoane dragi tie, si de prieteni adevarati. Iti doresc ca toate visele frumoase sa devina realitate, si tot ce iti doresti sa se indelineasca. Iti doresc ca banii din portofel sa nu-ti lipseasca niciodata, si sa nu duci lipsuri de numic. Iti doresc numai bine in viata, bucurii, succese si surprize. Felicitari.