| senstein a întrebat:

Dati-mi niste motive de ce s-ar culca o fata mai devreme de ora 12-11 seara.

Ofer funda!

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Prostia părinților care cred că le fac un bine copiilor lor dacă fac scandal de se aude pe o rază de 5 km ca să îi pună la culcare. E mai bine să stai cu ochii în tavan de la 10 la 3 dimineața decât să stai la calculator până la 1, și apoi te culci de bunăvoie, absolut, n-am ce zice. Sigur prima variantă e foarte sănătoasă și copilul nu va fi obosit deloc. Absolut. rolling eyes

| Lullabies a răspuns:

Pai ori ii e somn, ori asta e programul ei si asa s-a obisnuit, si ca sa aiba un mod de viata cat mai ok posibil, sau e obligata de ai ei, sau se plictiseste...sunt multe motive.

| skanduraaa a răspuns:

De somn?

| foxsilver a răspuns:

Ca sa arate bine a doua zi de dimineata, sa nu-i apara riduri inainte de vreme, si imbatranirea la fel.winking

| HailMary a răspuns:

Oboseala