| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de telefoane pentru o prietena de-a mea, are 16 ani si ea vrea de craciun telefon mobil iar parintii iau pus interdictie ca pana in 2 milioane.Stiti vreun telefon color cu camera pana in 2 milioane...va rog ajutati-ma... v-am pupat:*:*

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Poate sa isi cumpere ceva performat chiar si daca nu sunt noi, gasesti o gramada de tel. ieftine la mana a doua.

sau recomanda-i sa isi cumpere tel. nou in rate.

de ex.ratele pot incepe de la 5 lei / luna. poate si mai putinwinking
succes

2 răspunsuri:
| illusion a răspuns:

Pai ar fi lg shine. dar e najpha crede-ma. mi-am luat eu de la cosm la abonament p 2 ani.si ma oftic ca nu mi-am luat altceva.in sch poate sa isi ia un express muzica.tot la abonament la cosm e in jur de 1 mil jumate

| andrei123 a răspuns:

Nokia 1650 DARK GREY(aprox 170 lei)
Philips S660(aprox 175 lei)
Sony Ericsson K 220i (aprox 190 lei)
Samsung C 260(aprox 150 lei )
LG KG130 (aprox 170 lei)
Motorola, W218(aprox 180 lei)

toate telefoanele de mai sus au camera