| skilllet a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de tunsori de baieti pentru par mediu, des, negru, care se onduleaza cand creste... ps: am fruntea destul de mare si de aceea vreau sa o mai acopar.
cea mai potrivita mi s-ar parea asta [cel din dreapta] :
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/......0878_n.jpg

PS: nu vreau frizuri care necesita zilnic aplicate n-spe mii de geluri, fixative, etc... ci una care mi-o aranjez dimineata si gata. :D

2 răspunsuri:
| skilllet explică:

Nimeni? big grin

| TechnoCocktail a răspuns:

Incearca placa de intins parul! Tunde-te cu gherute in tot capul si filat apoi lasa-ti pericunii si chica sa creasca ii indrepti si folosesti ceara aplicata in tot capul.Si bretonul indreaptal drept in fata nu in jos dat cu ceara si aplicat fixativ ca sa ramana drept.Este o freza super!