| denisFlafi a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de tunsori de baieti pentru par mediu, des, negru, care se onduleaza cand creste...va rog sa ma ajutati:*
va multumesc oricum
ofer funda si vot :*!
PS: scuze categoriatongue I don't want to see

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Tunde-l sa nu se mai onduleze (nici prea scurt ).Si poti sa iti faci bretonu asa
http://www.myidol.ro/......lesias.jpg
unde poti ridica si o creasta, il poti ridica si in spate orizontal (intelegi tu ).Sa pari cat mai rebel;))

| TechnoCocktail a răspuns (pentru Asiryx):

Deci nu stiu cum isi face bretonul ala...am parul exact ca el da nu reusesc sa imi fac freza aia crying...ce ti-a recomandat Asiryx este super incearca!

1 răspuns: