| PerlaNeagra a întrebat:

Dati-mi si mie idei de descrieri la poza pentru hi5! Dau funda celor mai buni

1 răspuns:
| Denisa_3637 a răspuns:

Fight for your dreams, again and againwinking..."

Sa-i amintesc ca unde-s doi puterea creste Ca impreuna trecem peste tot Ca o prietenie trece si prin FOC"

Trecutul e trecut viitorul conteaza acumsmug"

"-Am vazut` in oamenistraight face ce nu [-x vroiam sa `vad vreodata`smug, -Iubirea` si ura cum `lovesc ambele deodata`smug."

te prefaci ca toate`s ok :X Cand toate merg prost de fapt oh go on."

"Decat s-alerg incet, mai bine-alerg spre nicaieri..."

zambetul e curcubeul lacrimilor :X"

"-e o lume in care toti se ducc` in eroare si uita straight face...-ca cinevaa` de sus de privesteee` si ne ascultaa sad

am facut multe greseli smug...-stiu ca le voi repetaa` oh go on"

-nu pot sa ma feresc de amintiri exact ca de gloantee`[-x straight face."

si maine e o zi smug.-si maine voi zambi happy.-chiar daca imi e greu straight face... - voi zambi mereu \:d/"

esti atat aproape`happy...-si totusi` atat de departee`straight face

-tot ce stiu sunt niste blocuri de beton thinking

"-stiu ca ma invart intr-o lume de nebuni`straight face fara` c0tiere`, casca si faraaa` instructiunii`happy.[

f0rmeaza numarul` meu de catee` ori vrei sa v0rbim`love struck.cheama`ma si o saa` vin`>big grin