| BalonaşDulcee a întrebat:

Dati-mi si mie melodiile de la noul album al lui Mihaita Piticu Nu mai pun suflet. DEfapt decat a 3-a si a 4-a pentru ca restul le am >:"

Vreau sa stiu cum se numeste a 3-a cu versurile "Pentru ce se intampla tu esti vinovat, imi caut refugiul langa alt barbat. Ca barbat gresesti si de 10 ori dar asta nu ins ca poti sa te insori. Stii ca te-am iertat la prima greseala acum te insori pentru a 2-a oara pentru ce sa sufar n-am nici o vina "

Si a 4-a " Numai mama ta e impotriva mea si vrea ca sa te las ca nu esti de seama mea. Spune-i tu mai bine ce simti pentru mine si daca tie frica ramai tu cu ea. Parintii tai nu ma vor ca nu sunt pe placul lor, ce are cu mine mama ta"

Vot+Funda Garantat love struck big hug Hai mai rpde cu raspunsu love struck >big grin

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| BalonaşDulcee explică:

Deea multumesc ca mi-ar raspuns... dar pe astea le am si eu sad eu le vreau special pe astea 2 nici macar nu stiu cum se numesc at wits' end sad

Mersi ca mi-ai raspuns, stiind ca nu mai primesc nici un raspuns iti dau tie FUNDA :*

| BalonaşDulcee explică:

Da prima melodie se numeste Mihaita Piticu-Mi-ai jurat ca nu o sa ma lasi
Iar a doua se numeste Mihaita Piticu-Numai mama ta

| Dεεαღ a răspuns:

Restu nu le stiusad dar le vreau si eusad

| honzik a răspuns:

Mihaita Piticu - Iubirea e prea grea -> http://www.manele-2011.net/mihaita-piticu-iubirea-e-prea-grea/

Mihaita Piticu – Mi-ai jurat ca nu o sa ma lasi -> http://www.manele-2011.net/mihaita-piticu-mi-ai-jurat-ca-nu-o-sa-ma-lasi/

| Cri5ti a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......c-mp3.html mel numai mama ta download

| TuRcuLetZ a răspuns:

Zozole.si eu caut melodiile alea dar nu le-am gasit si banuiesc ca nu sunt aparute.acuma astept si eu, mai ales aia cu numai mama ta.e impotriva mea.e belea. daca le gasesti te rog dai si tu add la turcu_brunetu

| ZzZaPaCyTha a răspuns:

Ai gasit melodia aia cu numai mama ta e impotriva mea?