| maddy0212 a întrebat:

Dati-mi si mie niste anime-uri romance gen Special A, Nana, Skip Beat, dar sa fie final fericit si cu multa multa dragostebig grin Funda! E chiar urgentlaughing Nu mai am la ce sa uitsad

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Itazura na kiss, peach girl... daca imi mai amintesc iti spun. Poti sa te uiti si la drama coreana you're beautiful ca e geniala big grin tot cu trupa rockhee hee

3 răspunsuri:
| maddy0212 explică:

Cu ce ma incalzeste pe mine asta? M-ai bine nu raspundeai. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The wallflower, kaichou wa maid-sama, ouran high school host club, peach girl, strawberry panic, kanasakeru seishounen, paradise kiss(asta e gen nana), kimi kiss pure rouge.

| izuca333 a răspuns:

Offfff! m-am saturat de animeuri pana peste cap! le uraaaaasc!