| Chikumo12 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de carti science-fiction (fara zane, inorogi, unicorni) pe care sa le fi citit si sa va fi placut! VREAU MULTEEE. funda :XX

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Poti sa-ti alegi de aici dupa plac:))
http://www.buybooks.ro/sf.asp
Eu am citit RETELELE INFINITULUI de John Brunner [ti-o recomand;) este vorba despre persj.Hans Dykstra, un spargator de coduri de teleportare aflat in cautarea unor locuri abandonate de multa vreme, victima a incapacitatii de a intelege o lume noua,, el fiind un nostalgic al istoriei:).

1 răspuns:
| Sw33tDenySw33t a răspuns:

Jurnalul vampirilor; hary potter; singurii mei prieteni sunt fantomele; eu le-am citit sper sa ti-le placa si tie. spor la citit!