| gatito a întrebat:

Dati mi si mie niste mesaje ce urari de la multi ani da die asa mai traznite si amuzante ca am cautat pe net si nu ma gasit in genu asta...plz ajuta ti ma e pentru prietena mea cea mai buna si vreau sa cada pe jos cand citeste msj

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Http://ofelicitare.ro/......lti-ani-!/ aici gasesti foarte multe.selecteaza si tu care sunt mai frumoase:)

| Georgiiiii a răspuns:

Catelush cu parul cret, Sa ai Jeepul in cotet, Si o vila cu piscina, Cindy Crawford de vecina, O lopata pentru bani, Sanatate, la Multi Ani!
Dau si eu un mesaj simpatic si nu sun pentru ca nu am bani, in ziua in care si soarele se scoala noaptea sa-ti ureze La Multi Ani
La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, hai ca plec sa cumpar flori…
La multi ani! In viata sa te impiedici de un bolovan de NOROC, sa calci intr-o balta de FERICIRE, sa te stropesti din cap pana-n picioare cu IUBIRE si sa fi SANATOS!
La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc de ghinion!
- Lumea toata-i trecatoare, oamenii se trec si mor, tu esti nemuritoare, La Multi Ani si mult umor!
Multa sanatate si La Multi Ani, sa ai mai multi fani decat dusmani!
Chiar daca 365 de zile pe an pentru cei din jur esti o oroare, azi e ziua ta si pentru noi e sarbatoare
LA MULTI ANI, cu veselie.Sanatate pe vecie.Casa plina de bucate. Dragoste pe saturate.Bani la greu.Noroc cu carul.LA MULTI ANI, Si sus paharul
Lovitear trenu fericirii, Traznitear fulgeru iubirii, Sati cada in cap un sac cu bani Si un bilet cu LA MULTZI ANI!
E ziua ta si nu stiu cum sa-mi stapanesc euforia iti urez La Multi Ani si sa traiesti cati Kilometri de autostrada are Romania
Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!
- Un simplu La Multi Ani plin de noblete, acum ca m-am debransat si gandesc la rece!
sper ca te-au facut sa razilaughing