| FloritxAna a întrebat:

Vreau si eu urari de la multi ani va rog pentru o cea mai buna prietena, mesaje lungi

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cateodata cel mai sincer mesaj venit de la tine si nu din partea noastra conteaza mai mult decat copy - paste.

| Alexandra2383 a răspuns:

La multi ani, (numele ei aici)! Esti o persoana minunata si tin enorm de mult la tine, iti multumesc pentru toate clipele frumoase petrecute impreuna, pentru momentele in care nimeni nu m-a inteles insa tu m-ai asteptat cu bratele deschise, si nu in ultimul rand pentru ca ma iubesti ca o sora si imi esti alaturi. Iti doresc o zi de nastere deosebita caci meriti tot ce e mai bun. La multi ani din nou, nebuna mea!