| DiZZy_6407 a întrebat:

Dati-mi si mie niste programe de filmat si de eitat.De editat in afara e Windows Movie Marker si de filmat la fraps am o problema.
nu stiu cum sa setez cat sa filmeze mie imi arata sus 25 si filmeaza doar 25 Secsad eu vreau sa filmeze pana dau eu stop.
si as dori si un program sa fac filmul HD sau HQ.

4 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Adobe After Effects, Sony Vegas... pentru editat / il poti face HD

Pentru filmat - Fraps! iti merge 25 secunde pentru ca nu ai fraps full, cumpara-l si o sa mearga sa filmezi cat vrei

| Norocosul23 a răspuns:

1)Bandicam
2)Fraps
3)Screen-O-Matic
4)Camtasia studio(Am uitat cum se scria =]])
5)Hypercam.

Funda? sad

| XxStefanIulianxX a răspuns:

Salut DiZZy am un program se numeste,, premiere pro'' si poti sa tai din filme sa le legi intre ele. Sper sa iti placa