| AlexSiAtat2 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de cadou de Sf Valentin! ceva mai frumos.

Răspuns Câştigător
| Ally98 a răspuns:

Buna eu as-i zice sa iei doua lantisoare cu initialele voastre sau bratari...:X daca nu iea o inimioara si personalizeazo cu poza voastra... Sper ca iti sunt de folos sfaturile mele daca da scrie aicibig grin

| AlexSiAtat2 explică (pentru Ally98):

Ally raspunsul tau e foarte folositor mersi!

| Ally98 a răspuns (pentru AlexSiAtat2):

Npc ma bucur

3 răspunsuri:
| KimEunJung a răspuns:

Surprindeo pe prietena ta mai intai cu un buchet mare de trandafiri si niste bomboane de ciocolata apoi cerei sa mearga alaturi de tine la o cofetarie sau restaurant. Asta ii va placea. Orice fata s-ar bucura. Crede-ma. Succes! happy