| pspspsps a întrebat:

Dati-mi si mie poze cu fetele din "next top model by Catalin Botezatul" ca am rams in urma si colegele mele tot vb de ele. Si mai spuneti-mi cine a fost eliminata data trecuta. Cine poate, sa imi dea toate informatile. Funda, primul raspuns cu mai multe informati bune! happy

13 răspunsuri:
| pspspsps explică:

Nu am spus ca sunt inteligenta. In momentul asta ai scos-o de la tine. Inventezi ca sa ma faci sa ma simt prost. tongue x-(. Inventezi despre oameni. nu ai altceva de facut. tongue

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Te doare mana daca iti cauti singura pe google? sau mai bine este cand primesti mura in gura, nu? e mai simplu asa nu? cauta-ti singura pozele ce te intereseaza.nu mai umpleti site-ul cu toate prostiile astea de tzanci!

| pspspsps explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Date dr... de prost, ca nu intelegi unele lucruri. am cautat de am innebunit 3 ore si nu am gasit. si daca ai chef sa critici oameni sau sa le spui lucruri care ii jignesc si nu-i ajuta... siteul asta este pentru ca oamenii sa-i ajute pe alti cu ceea ce au nevoie. trebuie sa pui intrebari nu sa te uiti la el. dar esti un tampit si nu stii asta. tongue

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru pspspsps):

Dar unde vezi tu ca te-am jignit? eu vad ca tu jignesti, nu eu! Uite aici :``Date dr... de prost,``dar esti un tampit si nu stii asta.````.Mai citeste odata ce ti-am scris ca poate asa reusesti sa intelegi sensul cuvintelor! vezi ca nici macar nu stii sa scrii! ( am vazut asta si in intrebarea ta dar si la raspunsul pe care mi l-ai dat )mai bine ai invata decat sa-ti pierzi timpul scriind niste prostii pe site-ul asta! vai de capul tau! esti praf la scris! dar cauti poze cu fetele de la next top model laughing laughing tine-o tot asa!

| pspspsps explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Pai pentru mine este o jignire. Si acum m-ai jignit. Si nu poate spune nimeni ca nu. Si eu la scoala sunt prima la romana. Si cum ti-am mai zis, site-ul asta este pentru a posta intrebari. daca nu stiai raspunsul, nu trebuia sa mai comentezi. Dar tu ai vrut. Si pentru ce ti-ai facut cont? Pentru a jicni sau a te lauda? In cazul asa eu spun adevarul, nu tu. Si te te intereseaza pe tine daca eu vreau poze cu fetele alea? Nu esti mama sau tata, nu esti seful meu, eu fac ce vreau cu viata mea. tongue. Si eu stiu intelesul a tooate cuvintele. Acum lasa-ma in pace, ca nu mai am chef sa ma cert cu tine. PROST si asta e cuvantul de sfarsit. Despedida big grin big grin big grin big grin big grin big grin!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru pspspsps):

laughing laughing hai ma, ca ma distrezi! acum da te-am jignit dar la primul raspuns nu, dar ceea ce obs eu e ca tu continui sa imi aduci jigniri intruna motiv pentru care te-ai ales cu 1 vot stupid! Treci la teme! obraznico! laughing

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru pspspsps):

laughing laughing hai ca ma distrezi! eu nu ma laud si nici nu jignesc! cauta in dex caci constat ca nu stii semnificatia cuvantului jignire! constat ca nu stii nici macar cum se scrie, asa ca treci la teme obraznico!laughing laughing lol auzi, despedida laughing si ea nu stie bine romana!

| pspspsps explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Ca eu sunt mai obraznica ca tine laughing. Tu ma distrezi. Bleah. tu sa treci la teme. Ca se pare ca estiu un analfabet si dislexic si tot ce e mai rau pe lume tongue.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru pspspsps):

Pai de ce sunt analfabet? ca stiu sa scriu corect? arata-mi unde am gresit! hai sa-ti demonstrez si eu ca tu habar nu ai sa scrii! uite aici: `cu mai multe informati bune!` informatii (cu doi i),`Date dr... de prost` (da-te este corect), jignesc(cred ca de vreo 3 ori ai scris gresit ), (corect este jignesc),``ca oamenii sa-i ajute pe alti ``(pe altii cu doi i,asa este corect),`Catalin Botezatul`(nici macar nu stii cum se scrie numele )laughing. E,spune-mi tu acum,cine este analfabet? eu sau tu? arata-mi greselile pe care le-am facut, sa le vad si eu! si daca ai intra la mine pe profil si te-ai uita la data de nastere poate ai reusii cat de cat sa faci un mic calcul care sa-ti arate ca nu mai am cum sa trec la teme, ca am trecut peste acest stadiu al vietii! te-am pupat!

| pspspsps explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Asta e un site nu un concurs de ortografie. Si nici macar nu scrii la inceputul propozitiei cu litera mare. Si poate scrii corect pentru ca esti mai mare. tongue

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru pspspsps):

Ha ha ha ha ha altceva nu mai gasisi decat ca nu scriu cu litera mare laughing! Nu doresc sa scriu cu litera mare! am vrut decat sa-ti demonstrez ca nu sunt analfabet dupa cum spui tu! atat! in rest, despre tine am reusit sa-mi fac cat de cat o parere! scriu corect pentru ca am invatat, nu am stat pe TPU ca sa cer poze cu nu mai stiu eu ce fete! ar trebui sa inveti din greseli ca sa nu te mai faci si alta data de ras. hai ca te-am pupat!

| pspspsps explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Deci esti un nesimtit. Scriu cu greseli pentru ca, de, sunt pe un site nu la teza. Si nu stau toata ziua pe TPU. Mai intru din cand in cand cand am timp. Tot eu am dreptate! big grin

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru pspspsps):

Ar trebui sa scrii si sa vorbesti corect intotdeauna, peste tot, indiferent ca esti pe un site sau la teza! nu ar trebui sa te faci de ras! dar daca tu nu stii ...asta e! iar daca te simti bine si daca esti multumita spunandu-mi ca ` Tot eu am dreptate!` n-ai decat! Fie ca tine!happy constat ca pierd timpul meu pretios scriindu-i unei pesoane atat de `inteligente `ca tine! hai norc!