| lylo a întrebat:

Dati-mi si mie programe de modificat poze cu care pot sa-mi fac poza alb-negru si un anumit lucru sa fie colorat, funda! :X

7 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Photoscape si photoshop `happy
[p.s: photoshop'ul este mai complicat, deci mai simplu este sa faci cu photoscape `winking ]

| xFaith a răspuns:

Photo`scape
Pizzap.com [ e online ]

| Pavel5479 a răspuns:

Ti-o fac eu in photoshop, daca ai nevoie de ajutor scrie-mi un pm

| GoddesWilma a răspuns:

Foloseste PhotoStudio sau PhotoScape happy da`mi id` tau intr-un mesaj si iti dau eu instalul de la aman2`happy funda?batting eyelashes

| xDianne a răspuns:

Photo scape.

| streamdoll a răspuns:

Picnik.com