| anytimeanywhere a întrebat:

as dori sa imi dati si mie niste programe de modificat poze online gen sa faca majoritea pozei alb negru iar ceva aparte e colorat? multumesc :* funda+vot

9 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Photoshop. si uite si un tutorial pentru a vedea cum sa modofici poza asa cum iti doresti http://www.youtube.com/watch?v=xFfABYtJitg&feature=fvsr

| Briosicaaa a răspuns:

Http://www.picnik.com/
E bun.Mi.am facut poze asa cum doresti tu.:D

| 女時日水한국어 a răspuns:

Picnik [e cel mai bun] Pizap [ al 2`lea cel mai bun]
Funda?

| Geotr a răspuns:

Www.picnik.com
are exact ceea ce cauti tu si multe altele

| iull_1544 a răspuns:

Www.picnik.com e un program complex si sper sa iti fie de folos.

| MarryRose a răspuns:

Photobucket.com

| Stefy2011 a răspuns:

Www.pizap.com funda+vot?:o3

| ddudduu a răspuns:

Buna. aici ai cateva programe de modificat poze : PhotoScape, PhotoShop, PhotoPlus Starter Edition, PhotoFiltre... dar, eu ti-as recomanda sa folosesti PHOTOSHOP pentru. ca este usor de utilizat. noroc!