| Xonia a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri de dragoste
Funda

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'', Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas, Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind, Care te saruta pe frunte, Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA, Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit... Care in prezenta prietenilor te ia de mana... Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba, Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste, si probabil ca, te va iubi mereu, pentru mai multe site-uri intra pe http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html.Succes;)

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Te iubesc la disperare, tu esti si luna si soare laughing

| Symona a răspuns:

" M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino…! "
Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine
Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!
Prima data cand te-am vazut mi-a fost frica sa te ating, prima data cand te-am atins mi-a fost frica sa te sarut, prima data cand te-am sarutat mi-a fost frica sa te iubesc, acum ca te iubesc mi-e frica sa nu te pierd
Undeva, cineva se gandeste la zambetul tau si se bucura de prezenta ta in viata sa…
Pretuieste-i pe cei care sunt alaturi de tine cu adevarat, pentru. ca atunci cand ei nu vor mai fi, tristetea v-a mai castiga o
lupta………. iar u te vei inchide si mai mult in tine………nimic nu este pentru.
TOTDEAUNA!
Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete…

| any007 a răspuns:

I need a miracle. I wanna be your girl.Give me a chance to see that you are made for me love struck

| cryss_1828 a răspuns:

A iubi un om inseamna sa-ti exprimi spontan iubirea prin gesturi si zambete, mangaieri ferme si delicate, imbratisari pline de viata, sarutari, folosing cuvinte simple si sincere.inseamna sa-l faci sa stie cat de mult il apreciezi pentru ceea ce estebig grin

Orice ai face, sunt alaturi de tine. Sper ca toate visele tale sa se implineasca. Oricunde, oricand, voi fi langa tine dorindu-ti dragoste si fericire. Pentru ca te iubesc.

Sunt locuri in sufletul meu pe care am fost nevoita sa le-ncui, macar pentru-n moment as vrea sa le pot arata oricui.

Mereu te vei intoarce la ceea ce iubesti;]"