| alexandra8888 a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri frumoase pentru messenger.Cina imi va da cele mai multe si frumoase statusuri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| CosminCSM00 a răspuns:

"Puţine prietenii ar supravieţui dacă toţi am şti ce se vorbeşte în spatele nostru!"
Fii civilizat cu toţii, sociabil cu mulţi, familiar cu câţiva, prieten cu unul/una şi duşmanul nimănui

Uneori acel lucru pe care o cauţi va fi singura pe care nu o poţi vedea.

"Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume."

"Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă."

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

-sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut si inca alte cuvinte care imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud

-Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!

-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta!

-Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate; x

-traiesc din amintiri.si-mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut

-esti aproape.da totushi.atat de departee

-rau si bine langa tine!

zeci de gesturi.mii de vorbe de sute de ori. orice ai facee...ramai in sufletul meu; x

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea, clipa cand eu te am pierdut, ziua cand te am cunoscut.

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu? i?winking

M-am nascut normal. Scoala m-a tampit

funda daca ti-au placut.