| Leemonn a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat ce pot sa fac in casa, Fundaaa!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți să vizionezi un film, să citești o carte, să asculți muzică, să confecționezi diferite accesorii/decorațiuni,să faci curățenie în camera ta și eventual să o decorezi cu diferite postere, etc., etc.
Baftă!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curatenie, mancare, sau iti ocupi timpul liber cu televizorul ori PC-ul.

| danutaaa a răspuns:

Nu te inteleg,poti sa stai toata ziua cu compul inainte,dar daca ai intrebat,curat,spalatul veselei,stergi praful,calci haine,mincare,sa vizionez vreun film,poti sa decorezi camera ta cu postere, din carton poti sa faci initialul numelui tau si sa-l aplici pe perete, pune muzicaa si totul va fi bine.acestea aau fost sfaturile mele, sper ca te-am ajutat, pupicei...