| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

ce sa fac nimeni nu ma suporta dati-mi un sfat nici un prieten in afara de iubita iar fosti mei prieteni nu ma suporta cam de 1 an de ce dau FUNDAAA

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Eu zic sa te autoanalizezi putin.Sa stai sa te gandesti. Oare am facut ceva rau? M-am comportat ciudat? Cu ce i-as fi putut deranja? E clar ca ceva nu e in regula, dar totusi, nu dispera! happy Poti intra in alt grup, iti poti cauta alti prieteni pe baza pasiunilor pe care le aveti etc.trebuie doar sa fii tu.Bafta! >big grin

evenso
| evenso a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim de ce nu te suporta fostii tai prieteni!
Tu trebuie sa stii pentru ca probabil ti-au spus motivul, sau daca nu intreaba-i.

Răspuns utilizator avertizat
| maia80 a răspuns:

Simplu esti insuportabil revizuiesteti comportamentul. Daca stii ca de 1 an nu te suporta stii si de ce, crezi ca esti dator cu niste scuze nu ezita