| DelphhiN a întrebat:

Dati-mi simie niste carti interesante care le pot citi si care pot fi imprumutate de la biblioteca...va roooog FUNDA

5 răspunsuri:
| DelphhiN explică:

Ma uit la filmsad

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

...Vampire Diaries. dar nu poti sa il imprumutii happy incearca harry potter sunt excelente ~!

| drhotzu a răspuns:

Pai ce tip de carti iti plac?
aventura
romantic
comedie
jurnal
drama
tragedie
istorice
moderne
etc.
ca asa uite pot sa iti spun Shogu happy
dar nu stiu ce iti placewinking
astept raspuns ca sa pot sa iti fac o listutawinking si nu cu tampenii de jurnalul vampirilor sau harry POThead!

| DelphhiN explică (pentru drhotzu):

Mersi pai imi plac si cele romantica si de tragedie si jurnal si moderne dar sa le pot gasi la biblioteca te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Felicitări pentru preocuparea de a citi! Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ În partea de jos a paginii ai liste din care poti alege conform vârstei tale. Unele texte sunt povestite chiar pe site-ul acela. Altele se găsesc în întregime pe http://lecturi-scolare.blogspot.com/