| Daria a întrebat:

Dati-mi va rog cateva idei interesante despre ce pot face in vacanta de varahappy, in afara de a merge la strand, in tabara, la bunici sau la mare, pentru ca astea le fac deja.happy

Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Pai si nu-i destul? Altii nici macar asta nu fac.straight face Pai daca tot mergi la strand rafuieste cu prietenii tai cu apa si gasiti o minge uriasa de vollei pe care sa o tr prin tot bazinulaughing. In tabara.Doamne cate sa pot face in tabara:X:X Strecuratul noaptea afara din camera, statul pana la 5 dimineata cu baietii, pasta de dinti pe oamenii mult prea adormiti ca sa simtarolling on the floor focul de tabara si multe multe altele:X. Chiar si la bunici nu se poate sa nu ai vreau vecin dragut pe care sa nu-ti vina sa-l mananci din prviri:X.Si e posibil sa aveti si un rau pe acolo, apoi statul afara la strada pe banca pana pe la 12 noaptea spunand povesti de groaza:X La mare nici nu mai spun.mai ales daca mergi la Costinesti. Rasaritul, Discotecile, terasele nici numai zic ca deja t invidiezlaughingrolling on the floor Mno daca astea nu ti-e de ajuns, incearca sa faci o distractie din orice situatietongue! ciuss!

1 răspuns:
| Anonima007 a răspuns:

Sa sa te plimbi in lume, Sa faci bani.sSa faci bratarile prieteniei si sa le vinzi,.Sa muncesti putin.Sa stai toata ziua cu prieteni.Sa inventezi jocuri, sa faci poezii, desene etc. Fundoooii?love struckxx