| mazzudance a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei de cadouri pentru. fete.Este ziua prietenei mele si as vrea impreuna cu alti amici sa-i cumparam ceva deosebit si chiar nu avem idei.Multumesc! FUNDAlove struck

1 răspuns:
| Iubiţica95 a răspuns:

Ati putea sai luati baloane colorate atitea citi ani a implinit si pe fioecare sa scrieti cu marker cite un compliment!
Sau trandafiri multi la fel dupa virsta...o jucarie mare de plus cu pozele prietenilor...
Sau ai putea sa faci o mica tabla cu pozele voastre in timpul distractiei astfel il va pune pe perete ca amintire... happy
Bafta la zi de nasterehappy