| anonim_4396 a întrebat:

Dati`mi va rogg statusurii prin care vreau sa ii arat fOstului meu prieten ca nu imi mai place de el ci de alt baiat`! love struck [ fundOi~!laughing]

Răspuns Câştigător
| partygirlcool a răspuns:

Apare o intrebare.pe cine o sa doara mai tare? pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi? sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Si tu poti fi ranit de o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata

Intr-o zi ma vei cauta in fiecare "ea"asta daca nu o faci deja

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

ma vrei inapoi? eu nu.nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang.am mai crescut...:

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe

am trecut prin viata ta, uita`ma de vei putea!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este fostul, la ce te mai omori?
Pa, pa.

| alexutza003 a răspuns:

Si daca nu iti mai place de el inseamna ca nu te mai intereseaza atunci de ce vrei sa ii arati ca ai pe altcineva

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Uite un exemplu

te-am iubit, te-am placut, te-am dorit dar nu mai insemni nimic pentru mine si la urma scrie ca dedicatie speciala stie el

e singura idee care mi-a venit big grin

| Dizz a răspuns:

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dpa putin timp...Zambeste si e dulcesmug
A inceput sa zambeasca mai dess iar ei intorc capul plini de interes.ce'a fost sau nu in trecut, ea acum a uitat de mult oh go on
Poate am aere’n cap.Asta e doar problema mea.Nu poti sa ma suporti.Asta e doar problema ta, nu ma cunosti, nu mai comenta.Ai grija d viata ta.nu de-a mea
Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa
Dar roata s`a intors cu se intoarce mereu acum prt mine e simplu pentru tine`i mai greu.

Sper ca te-am ajutat :-s.

| anutza a răspuns:

Ochii care nu se vad se uita
dragostea e ca vremea: schimbat-oare
ce-a fost greu a trecut acum a inflorit o noua dragoste, parca mai frumoasa ca cea dinainte

| sasha25 a răspuns:

Fundoi?! laughinglaughing