| Ruxyruxy a întrebat:

Vreau si eu statusuri de indiferenta.Sa-i arat fostului prieten ca nu-mi pasa ce face el acum si ca imi este bine si fara el.plzz

Fundakisslove struck

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E clar ca-ti pasa daca vrei status pe chestia asta!
Dar, daca vrei status, pune-ti status, desi, numai uitandu-ma la username-ul tau, imi dau seama cat esti de inteligenta. Probabil si fostul tau prieten a descoperit asta.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca tot vrei sa ii arati ca esti indiferenta,nu fa nimic. Faptul ca pui stusuri de indiferenta arata ca inca iti pasa sau arata ca vrei sa te razbuni.
Daca vrei sa fi indiferenta si sa nu arati ca esti indiferenta,pentru ca a arata ca esti indiferenta te da e gol,intr-un fel,atunci nu pune nici un status.
Pune o melodie, ceva, dar nu de tristete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intoarce-te la shotronu' tau si lasa prieteniile pina te faci mare.