| gabutzu a întrebat:

Dau acount shaiya Sinful armuri la [12] si 2 arme la [15] archer lvl 70 pentru acount shaiya us. Critical 4k
Pentru informatii email gaby_gabutzu@yahoo.com sau ID mess gaby_gabutzu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Ziua:Gabutzu

Acest site e facut pentru intrebari la care oameni nu le situ si alti sa le dea raspunsu nu sa faci anunturi in legatura cu...

Toate Cele Bune

DegenerationX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu account pentru shaiya Us lvl 57 HM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala e cont mha sa te caci in el nu e bun de nimic cica la [12] :]] numai prapaditi au din alea semnat Prince daca ai auzit de el