| gabutzu a întrebat:

..am o problema. De cateva zile incerc sa imi fac cont pe tppcrpg... dar cand apas creata acount nu se inpampla nimic :|. Daca are cineva un cont si nu se mai joaca lasati un mesaj la id gaby_gabutzu.
Daca voua va merge pls imi faceti un acount cu
nume : assasin
pass: assasin1997
la mail introduceti gabutzu97977@yahoo.com :)
MULTUMESC ANTICIPAT :)

www.tppcrpg.net

1 răspuns:
| ChangeYourLife a răspuns:

Salut TPU am si eu o problema nu stiu cum sa imi fac cont pe tppcprg este un joc imi scriu datele si cand dau create acount imi da sorryiou don t ryte the corect captcha,, captcha,, ce inseamna sau daca are cineva un cont si nu se mai joaca sa mi-l dea mie sau sa-mi faca si mie cineva un cont cu numele : swet alexandra parola:alexandra la mai scrieti alexandra.stoichita@yahoo.com alegeti female si la pokemon alegeti team galactic pe cea din mijloc pisica aia ok mersi mult va pup