| JustMe4ever a întrebat:

DAU FUNDA!
Am nevoie de niste SMS-uri de dragoste dar mai frumoase pentru iubitul meu
Cine imi da cele mai multe si mai frumoase SMS-uri primeste FUNDA si restul VOT

Răspuns Câştigător
| dalila a răspuns:

Feminin.netul.ro/.../cele-mai-frumoase-declaratii-de-dragoste-pentru-persoana -iubita/ sunt superbe citeste

2 răspunsuri:
| Lyiia_3516 a răspuns:

Am cateva idei:

Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU...'MiSs_YoU'

Ce sa scriu? nu incap decat 160 de caractere... oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc.

Cand te-am vazut prima oara mi-ai incalzit inima. A doua oara mi-ai produs scantei iar acum imi fac inima sa arda!

Te iubesc iti spun intr-o secunda dar ca sa-ti demonstrez imi trebuie toata viata!

Sper ca te-am ajutat.