| Daria163 a întrebat:

DAU FUNDA!Ati facut vreodata farsa la telefon?Daca da,ce le-ati zis oamenilor?laughing

Răspuns Câştigător
| Smiiiile a răspuns:

Sa-si ia vaca de pe iarba mea ca-mi mananca gazonul.
Odata am spus ca ma cheama Nina si ca am 69 de ani si 13 pisici pe care le hranesc cu lapte propriu.
Cand mi-a raspuns un baiat i-am zis ca l-am vazut astazi si ca el sigur ma cunoaste si incepuse sa colaboreze.
Am sunat odata si mi-a raspuns un om in varsta si i-am zis ca mi-am luat tir ( foarte entuziasmata), iar el mi-a raspuns cu tot entuziasmult "De care?" si am inceput sa vorbim, ii ziceam ca e plin cu pisici si ca e rosu.
Odata am sunat o tipa si i-am zis ca imi place verigheta ei.
Am mai sunat si i-am zis ca il caut pe Bogdan si mi-a dat unul la telefon (ciudat, familia chiar avea un tip Bogdan).
Sau poti s-o faci pe-aia tipica cu ceasul- "Cat e ceasul?".

4 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Da. Odata cam asa am spus " Alo, familia ciorba? Va rog, v-am gustat si va mai trebuie zarzavat! " laughing Sau " Familia Coconu? A spus politia ca va calca in picioare daca nu le dati 100 de euro laughing) "

| Notty a răspuns:

Poti sa zici:'áti castigat o vacanta la weceu fara hartielaughing)sau il poti intreba pe om asa simplu 'de ce m-ai sunat?'
eu am mai facut asa:am sunat (la nimereala) si l-am intrebat simplu 'ce faci'. dupa i-am zis ca as vrea sa ne intalnim si sa vina la magazin.si a intrebat care maga si i-am zis 'lasa ca stii tu' si cand nu mai aveam ce sa-i zic i-am zis 'bine hai vorbim mai tarziu tu gateste-te si a zis bun si gata(i-am zis peste vreo 15 minute sa ne intalnimbig grin)
numai binekiss

| iam2good2u a răspuns:

Ar trebui sa zici ce iti trece prin cap, ca altfel nu are farmec. pe una am mintit-o ca a castigat la jurnalu national si dupa aia ca sunt daniel buzdugan de la radio21

| alexandraioanam a răspuns:

Ca mi-a furat cartofu si sa mi-l dea inapoilaughing
sau sa se intalneasca cu tine si tu sa nu te duci...